Війна виснажує нас фізично та психічно. Попри те, що наша психіка здатна адаптуватися під будь-які складнощі, кожен день бойових дій у рідній країні пережити надзвичайно складно. У цей непростий час варто підтримувати себе, рідних, колег та близьких. Це життєво необхідно для того, щоб зберегти здоров’я – фізичне та психічне.
Сьогодні, 22 березня, було проведено
онлайн-засідання професійної спільноти практичних психологів та соціальних
педагогів Кам’янської ТГ на тему "Соціально-психологічна підтримка учасників
освітнього процесу в стресових ситуаціях в умовах військової агресії".
Холоденко М.І., практичний психолог Кам'янського ліцею №1, поділилася досвідом «Використання психологічних хвилинок - як одного з методів подолання тривоги і стресу». Марина Іванівна ознайомила колег з видами психологічних хвилинок та актуальністю їх використання на різних етапах уроку та запропонувала переглянути свої авторські психологічні хвилинки.
Сірченко О.М., соціальний педагог Кам’янського закладу загальної середньої освіти #2 з поглибленим вивченням окремих предметів розкрила
тему “Формування комунікативної компетенції - як засобу партнерської
педагогічної взаємодії”. Оксана Миколаївна проінформувала учасників
зустрічі про комунікативну
компетентність, про рівні комунікації та запропонувала колегам розглянувши фото
визначити типи комунікацій.
Шкворець Л.Д. запропонувала колегам ознайомитися з корисними матеріалами, що можна використовувати у своїй професійній діяльності, які розміщено на сайті Інституту модернізації змісту освіти на сторінці «Психологічний супровід та соціально-педагогічна робота».
Немає коментарів:
Дописати коментар
Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.