Ця тема незручна. Вона змушує відводити очі, не ставити зайвих запитань і робити вигляд, що цього немає. Але це є.
Більшість постраждалих від сексуальної експлуатації – це жінки та дівчата.
Вони не говорять про це.
Бояться осуду.
Бояться, що їх не почують.
Бояться, що винними зроблять їх самих.
Сексуальна експлуатація в умовах війни може бути формою сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом – воєнного злочину, що не має термінів давності.
Тому важливо нагадувати, що сексуальна експлуатація – це злочин, а не "помилка" чи "непорозуміння". Кожна постраждала має бути почута та отримати належну допомогу. Потрібно говорити про насильство, не замовчувати його, підтримувати тих, хто постраждав, і пам’ятати — постраждалі ні в чому не винні.
Якщо ви стикнулися з такою ситуацією зверніться за допомогою на Національну гарячу лінію з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації та отримайте консультацію.
Цілодобово. Безоплатно. Конфіденційно.

116 123

0 800 500 335
Telegram: @NHL116123
Instagram: Директ
Facebook: @lastradaukraine
Ла Страда-Україна за підтримки ООН Жінки в Україні реалізує проєкт із запобігання та протидії торгівлі людьми з метою сексуальної експлуатації в умовах війни, підсилюючи спроможності державних органів, громадських організацій, очолюваних жінками та підвищуючи обізнаність жінок та дівчат щодо ризиків у кіберпросторі.
*Дії ООН проти сексуального насильства під час конфлікту підтримують міжагенційний проєкт «Зміцнення національних та місцевих механізмів запобігання та реагування на СНПК в Україні за допомогою багатосекторального підходу, орієнтованого на постраждалих», що імплементується Фондом ООН в галузі народонаселення, Структурою ООН Жінки в Україні, Міжнародною організацією з міграції, Програмою розвитку ООН, Всесвітньою організацією охорони здоров'я, Управлінням ООН з наркотиків і злочинності у співпраці з Урядовою Уповноваженою з питань гендерної політики (бенефіціар міжнародної технічної допомоги) та Офісом Віце-прем’єрміністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України.
Немає коментарів:
Дописати коментар
Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.