«Ми різні – в цьому наше багатство, ми разом – в цьому наша сила»

понеділок, 3 лютого 2025 р.

Години спілкування "Вірус лихослів'я"

3 лютого - Всесвітній день боротьби з ненормативною лексикою. 
  Це неофіційне свято, яке закликає людей утримуватися від лайливих слів та формувати більш ввічливу й толерантну комунікацію. Дослідження показують, що лайливі слова можуть впливати на емоційний стан і навіть підвищувати рівень агресії. Водночас багато людей використовують ненормативну лексику для вираження емоцій або навіть для зняття стресу.
  Соціальним педагогом Шкворець Л.Д. разом з інспектором відділу "Служба освітньої безпеки" Гребенюк С.А. було проведено години спілкування з учнями 5-А, 5-Б, 5-В, 6-А, 7-А, 7-Б, 7-В, 8-А, 8-Б та 8-В класів.
   Соціальний педагог розширила знання учнів про вплив ненормативної лексики на їх здоров’я та особистість. З цікавістю ліцеїсти виконали вправи "Як слова впливають на нас?", "Як сказати інакше?" та "Серце слів".
     Інспектор Гребенюк С.А. ознайомила учнів з покараннями за вживання лихослів’я.
 Перевірити своє вміння спілкуватися без нецензурної лексики можна виконавши вправу "Як сказати інакше?" за посиланням https://learningapps.org/view39008402. Наприкінці зустрічі соціальний педагог наголосила, що кожне слово є частиною нашої особистості, тому варто обирати такі, які надихають і творять, а не руйнують.
   Фотозвіт 5-А


5-Б





5-В



6-А





7-А
 
 

7-Б


7-В




8-А



8-Б

8-В




Пам’ятайте: слова мають велику силу, обирайте їх мудро!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.